Rekkverk

Håndlagd jernrekkverk med wire ved Frognerkilen

Posted On mars 20, 2019 at 2:13 pm by / No Comments

RK-smia leverte nytt rekkverk til en villa ved Frognerkilen i går. Dette er første leveranse av et nytt type rekkverk vi leverer, håndlagd i sveiset stål og lakkert med syrefast wire i den vertikale lysåpningen. Rekkverket tilfredsstiller byggteknisk forskrift TEK17, det vil si at rekkverket ikke er klatrebart og derfor også er godt egnet i offentlige rom.

Benytt skjemaet nedenfor for forespørsler er eller hvis dere ønsker mer informasjon

  Navn *

  E-post *

  Emne *

  Melding *

  [wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

  Legg igjen en kommentar

  Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

  X